ÁLLÁSAJÁNLAT

ÁLLÁSLEHETŐSÉG EGERBEN

1. Fiatal agilis pályakezdő kollégát keresünk, mérlegképes könyvelői pozícióra

Egri székhelyű cégünk MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ munkatársat keres, aki vállalja egy cég teljes könyvelési feladatainak ellátását.

Elvárások:

  • munkájára igényes
  • pontos
  • napra kész könyvelési ismeretek
  • rugalmasság
  • precizitás

Amit nyújtunk:

  • a régióban kiemelkedő fizetés és egyéb juttatások
  • jó csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség

Szakmai tapasztalat hiánya nem akadály!

2. Raktáros és raktárvezetői állás

Munkavégzés helye: Eger

Az Answer Bau Hungária Kft. – egri telephelyére raktárvezető és raktáros munkatársat keres.

Feladatok:

  • Bejövő áru átvétele
  • Egyéb anyagmozgatás
  • Targonca kezelése
  • Áru összekészítése, komissiózása, raktáros feladatok
  • Kimenő áru felrakása, vevők kiszolgálása

Elvárások:

  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Targoncavezetői engedély
  • Több éves targoncavezetői tapasztalat
  • Középfokú végzettség (szakmunkásképző vagy szakközépiskola)
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos, hosszú távú munkahely
  • 1 műszakos munkarend

Várjuk fényképes önéletrajzodat a következő e-mail címekre:

palbalazs@answerbau.t-online.hu

ballamicu@gmail.com